Szczepimy się

Szczepienia 70+

Informujemy, że od dzisiaj – 22 stycznia 2021 do dnia 26 stycznia 2021 mogą zarejestrować się na szczepienia przeciwko COVID-19 osoby powyżej 70 roku życia. Zapisu można dokonać kontaktując się telefonicznie z lekarzem obsługującym punkt szczepień w Dąbrowicach pod numerem telefonu 692733446.

Uwaga! Ilość szczepionek ograniczona!!!

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Grafika przedstawia życzenia jakie śle do wszystkich babć i dziadków Wójt Gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska z okazji ich święta.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - przypomnienie

Grafika przedstawia informację z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczącą możliwości zgłaszania uwag do projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Możliwość zapoznania się z projektem Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej oraz zgłoszenia swojego stanowiska poprzez specjalny formularz dostępna jest na stronie: www.gov.pl/web/wprpo2020/konsultacje-spoleczne-planu-strategicznego-dla-wpr.

Informacja dotycząca kompleksowej modernizacji ewidencji gruntów, budynków i lokali.

Grafika przedstawia informację dotyczącej kompleksowej modernizacji ewidencji gruntów, budynków i lokali.

Informacja o przekroczeniu poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego w powietrzu

Informacja o przekroczeniu poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10
w powietrzu

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 8/2021

Grafika przedstawia ostrzeżenie meteorologiczne o możliwości wystąpienia marznących opadów deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź od godz. 22:00 dnia 19.01.2021 do godz. 10:00 dnia 20.01.2021.