Informacja dotycząca zawieszonych linii z uwagi na pandemię COVID-19

Szanowni Państwo, 

w związku z zaistniałą sytuacją Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Łęczyca Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by niwelować zagrożenia wynikające z COVID-19. W związku z tym zawiesiło większość linii regularnych  do odwołania. Poniżej lista zawieszonych linii w podziale na organy wydające decyzje w tej sprawie:


STAROSTWO POWIATOWE W ŁĘCZYCY

·        92585 Topola Królewska – Lubień – Topola Królewska

·        92586 Topola Królewska – Krzepocin – Topola Królewska

·        92574 Łęczyca – Upale – Łęczyca

·        92573 Łęczyca – Siemszyce – Łęczyca

·        92581 Łęczyca – Zduny – Łęczyca

·        92572 Łęczyca – Wąkczew – Łęczyca

·        92579 Łęczyca – Gawrony – Łęczyca

·        92580 Łęczyca – Wilczkowice – Łęczyca

·        92567 Łęczyca – Mikołajew – Łęczyca

·        92569 Łęczyca – Gawrony – Łęczyca

·        92582 Parski – Leźnica Mała – Łęczyca

·        92575 Łęczyca – Dobrogosty – Łęczyca

·        92578 Łęczyca – Siemszyce – Łęczyca

·        92570 Łęczyca – Dobrogosty – Łęczyca

·        92577 Łęczyca – Dzierzbiętów Mały – Łęczyca

·        92576 Łęczyca – Wilczkowice – Łęczyca

·        92571 Łęczyca – Nowa Wieś – Łęczyca

·        925009 Łęczyca – Krzepocin – Łęczyca

·        925011 Łęczyca – Mazew – Sobótka Las

·        925013 Łęczyca - Witów

·        925023 Łęczyca – Pilichy – Jaworów

·        925030 Łęczyca – Leszno

·        925031 Łęczyca – Ogrodzona

·        925032 Mazew – Łęczyca

·        925040 Kadzidłowa – Łęczyca

·        925044 Łęczyca – Grodzisko

·        925048 Chorki – Łęczyca

·        925065 Zbylczyce – Łęczyca

·        925067 Łęczyca – Łęczyca

·        925068 Leszno – Łęczyca

·        925070 Łęczyca – Stemplew

·        925078 Łęczyca - Grabów

·        925079 Łęczyca – Nowa Sobótka

·        925087 Dobrogosty – Łęczyca

·        925084 Łęczyca – Świnice Warckie – Łęczyca

 

WÓJT GMINY OZORKÓW

·        92566 Solca Wielka – Śliwniki – Solca Wielka

 

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

·        92548 Dąbrowice – Dąbrowice

·        92596 Parzęczew - Parzęczew

·        925001 Łęczyca - Ozorków

·        925008 Łódź – Daszyna – Krośniewice

·        925012 Łęczyca – Kania Góra – Łódź

·        925016 Łęczyca – Leśmierz

·        925017 Łęczyca - Poddębice

·        925024 Łęczyca - Łódź

·        925034 Świnice Warckie – Łęczyca - Łódź

·        925036 Łęczyca – Kadzidłowa

·        925038 Łęczyca – Leśmierz

·        925041 Łódź – Łęczyca

·        925077 Ozorków - Łódź

·        925080 Łęczyca – Łódź

·        925085 Łęczyca – Łódź

 

STAROSTA PODDĘBICKI

·        92512 Poddębice – Pudłówek – Poddębice

·        92547 Poddębice – Tarnowa – Poddębice

·        92519 Poddębice – Bałdrzychów – Poddębice

·        92510 Poddębice – Józefka – Poddębice

·        92556 Uniejów – Lipnica – Uniejów

·        92554 Uniejów – Józefów – Uniejów

 

BURMISTRZ PODDĘBIC

·        92514 Poddębice – Pudłówek – Poddębice

·        92513 Niemysłów – Balin – Poddębice

·        92515 Poddębice – Kałów – Poddębice

·        92538 Niemysłów – Gibaszew – Poddębice

·        92517 Poddębice – Praga – Poddębice

·        92541 Niemysłów – Krępa – Poddębice

·        92529 Poddębice – Karnice – Poddębice

·        92522 Poddębice – Pudłówek – Poddębice

·        92537 Poddębice – Józefów – Poddębice

·        92518 Poddębice – Sworawa – Poddębice

·        92516 Poddębice – Klementów – Poddębice

 

WÓJT GMINY PIĄTEK

·        92591 Piątek – Śladków Rozlazły – Piątek

·        92592 Piątek – Górki Pęcławskie – Piątek

·        92587 Piątek – Goślub – Balków – Janowice – Piątek

·        92593 Piątek – Sułkowice – Drugie – Piątek

·        92594 Piątek – Leżajna – Piątek

·        92589 Piątek – Łubnica – Piątek

·        92590 Piątek – Mchowice – Piątek

 

WÓJT GMINY PARZĘCZEW

·        92505 Parzęczew – Skórka – Parzęczew

·        92503 Parzęczew – Leźnica Wielka – Parzęczew

·        92542 Parzęczew – Ignacew Parzęczewski – Parzęczew

 

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

·        92552 Uniejów – Spycimierz – Uniejów

·        92551 Uniejów – Pęgów – Uniejów

·        92555 Uniejów – Wilamów – Uniejów

·        92553 Uniejów – Rożniatów – Uniejów

 

WÓJT GMINY DĄBROWICE

·        92550 Dąbrowice – Dzięgost – Dąbrowice

·        92549 Dąbrowice – Ostrówki – Dąbrowice

 

WÓJT GMINY DASZYNA

·        92546 Daszyna – Koryta – Daszyna

·        92545 Daszyna – Rzędków – Daszyna

·        92598 Rzędków – Łubno – Mazew

·        92597 Goszczynno – Drzykozy – Mazew Szkoła

 

STAROSTA KUTNOWSKI

·        92565 Krośniewice – Ostrówki – Dąbrowice Szkoła

 

WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

·        Leźnica Małą SP GI – Leszcze – Wilczkowice SP GI

 

WÓJT GMINY GÓRA ŚW. MAŁGORZATY

·        92563 Kwiatkówek – Tum – Szkoła Podstawowa w Górze Św. Małgorzaty

·        92561 Kwiatkówek – Zacisze – Gimnazjum w Nowym Gaju

·        92562 Marynki – Orszewice – Szkoła Podstawowa w Sługach

·        92564 Kwiatkówek – Bogdańczew I – Gimnazjum w Nowym Gaju

 

WÓJT GMINY PARZĘCZEW

·         925020P Parzęczew – Trojany – Opole

·         92506 Parzęczew – Chociszew – Parzęczew

·         92504 Opole – Kozikówka – Parzęczew

·         92595 Parzęczew – Ignacew Folwarczny – Parzęczew

 

STAROSTA ZGIERSKI

·        92521 Parzęczew – Ozorków – Parzęczew

·        92528 Ozorków – Cedrowice – Solca Wielka

·        92525 Modlna – Celestynów – Ozorków

·        92524 Leśmierz – Parzyce – Ozorków

·        92527 Borszyn – Solca Mała – Ozorków

·        92523 Tymienica – Leśmierz – Ozorków

·        92543 Opole – Mamień – Parzęczew

·        92520 Parzęczew – Mikołajew – Parzęczew

·        92526 Modlna – Sokolniki Las – Modlna