Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów

Czy wyobrażacie sobie gwiazdkę bez Mikołaja, a Mikołaja bez worka pełnego prezentów?

            Dzieci z Gminy Dąbrowice po raz kolejny mogły się przekonać ile radości i prezentów przynosi ze sobą mikołaj. 21 grudnia 2017 r.  do dzieci i młodzieży  oraz najmłodszych mieszkańców naszej gminy z workiem pełnym prezentów zawitał Święty Mikołaj. Paczki dla dzieci zostały zakupione przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych "Szansa", które zrealizowało  zadanie publiczne ze środków Wojewody Łódzkiego pod nazwą "Pomoc świąteczna".

Nasze stowarzyszenie  wspierane jest  przez Wójt Gminy Dąbrowice Dorotę Dąbrowską, która objęła honorowym patronatem wszystkie działania realizowane przez Zarząd Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych "Szansa".

Wizyta Świętego Mikołaja poprzedzona była  bożonarodzeniowym  montażem słowno – muzycznym przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół w Dąbrowicach.

 Pięknie zaśpiewane kolędy i pastorałki wprowadziły wszystkich uczestników              w niepowtarzalny  świąteczny klimat.