Dofinansowanie do kursów prawa jazdy


 

Szanowna Pani

Dorota Dąbrowska

Wójt Gminy Dąbrowice

 

Szanowna Pani

 

W związku z pozyskanymi środkami zewnętrznymi na podniesienie kwalifikacji zawodowych zwracamy się z prośbą o pomoc w przekazaniu informacji do mieszkańców Pani jednostki administracyjnej poprzez umieszczenie plakatów informacyjnych oraz ewentualne udostępnienie pomieszczeń należących do Gminy i pomocy w zorganizowaniu spotkania informacyjnego w przedmiotowej sprawie, a także przekazania tej informacji mieszkańcom w przyjęty w Pani Gminie sposób.  

Naszym głównym celem jest pomoc w podniesieniu kwalifikacji zawodowych w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, D.

Pragniemy zaznaczyć, iż projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również do pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Osoba, która chce skorzystać z dofinansowania do kursu prawa jazdy musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracowników posiadać zgodę pracodawcy.

 

            Zaznaczamy równię, że przeprowadzamy cały proces aplikowania o środki na kursy prawa jazdy dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Proces jest szybki. Niezbędne jest wypełnienie przez pracodawcę, jak również przez samego zainteresowanego „formularza zgłoszeniowego uczestnika”.

 

 

Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 10 dni następuje podpisanie umowy i skierowanie na kurs do wskazanej szkoły nauki jazdy.

           

Wkład własny wynosi następująco:

- dla kat. A – 600 zł

- dla kat. B - 720 zł

- dla kat. C - 720 zł

- dla kat. C+ E - 660 zł

- dla kat. C, C+E - 1200 zł

- dla kat. D - 1140 zł

- przewóz rzeczy lub osób – 1200zł


W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 884 888 144 Pan Adam Skawiński udzieli wszelkich informacji.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz kontaktowy Łódzkie 2019.pdf)Formularz kontaktowy Łódzkie 2019.pdf[ ]825 kB