Szczepimy się

Wycieczka do Uniejowa

Grafika przedstawia zaproszenie na wycieczkę do Uniejowa.

Zaproszenie na szkolenie online

Grafika przedstawia zaproszenie na szkolenie online organizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Przerwa w dostawie wody w dniu 26.09.2023

W dniu 26.09.2023 r. w godzinach 09.00-11.00 zaplanowana jest przerwa w dostawie wody w związku z pracami konserwatorskimi nieingerującymi w sieć wodociągową w miejscowościach: Dąbrowice, Dzięgost, Działy, Majdany, Cieleburzyna, Żakowiec, Witawa, Ostrówki, Augustopol, Mariopol. Za utrudnienia przepraszamy.

Przypomnienie dla rolników o zgłaszaniu szkód spowodowanych suszą

Rolniku - samo oszacowanie strat nie oznacza przyznania pomocy finansowej.

Należy złożyć wniosek przez aplikację „Zgłoś szkodę rolniczą” do 15 października 2023 r.

Aby złożyć wniosek przez aplikację trzeba mieć założony profil zaufany (który po założeniu można potwierdzić m.in. w Biurze powiatowym ARiMR, w ZUS-ie, Urzędzie Skarbowym lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej).

PODSTAWĄ OSZACOWANIA SZKÓD SPOWODOWANYCH PRZEZ SUSZĘ POZOSTAJE ZŁOŻENIE INDYWIDUALNIE PRZEZ POSZKODOWANEGO PRODUCENTA ROLNEGO WNIOSKU ZA POŚREDNICTWEM APLIKACJI SUSZOWEJ DOSTĘPNEJ NA STRONIE INTERNETOWEJ MINISTERSTWA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI

Aby zalogować się do aplikacji „Zgłoś szkodę rolniczą” należy wejść na stronę https://aplikacje.gov.pl/app/susza/#/campaign 

Informacja dot. jesiennej akcji szczepienia lisów

Grafiki przedstawiają informacje dot. jesiennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka

Grafika przedstawia życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka.